Львів - феєрія смаку! Або Спробуй Львів на смак!

Атмосферне, чарівне місто-музей, з багатою історією, різноманітними і неповторними пам'ятками! Саме тут ви зможете побачити 50% всіх архітектурних пам'яток України. Гуляючи по старому Львову і спостерігаючи, як готика стикається з бароко, а ренесанс є сусідом з ампіром, ви впритул стикнетесь з Європою. Центр життя Львова - площа Ринок, оточена будинками епохи Відродження і лабіринти дворів, в яких можна гуляти нескінченно! Кожен, хто відвідав Львів, не встигнувши покинути його, вже мріє в нього повернутися!

Центр міста

Львівський центр міста ЮНЕСКО з ринковою площею і унікальними архітектурними пам'ятками. Це квадрат, в центрі якого стоїть ратуша, а по периметру - 44 будівлі різних епох, фонтани, скульптури і бруківка.

Львівський оперний театр

Львівський оперний театр, побудований в 1901 році в стилі неоренесансу (за проектом польського архітектора Зігмунта Горголевского)

Палац графів Потоцьких

Львівський палац графів Потоцьких, побудований в стилі французького неоренесансу, датується кінцем XIX століття

Каплиця родини Боїмів

Каплиця родини Боїмів - найвідоміший і унікальний пам'ятник пізнього ренесансу у Львові і у всій Україні.

Львівська Домініканська церква

Львівська Домініканська церква, прикрашена оригінальними скульптурами - чудовий пам'ятник пізнього бароко.

Монастир бернардинів

Монастир бернардинів, побудований в 1600 - 1630-х роках, відноситься до ренесансної, ман’єрізмськоі і барокової архітектури Львова.

Палац Корнякта

Палац Корнякта з італійським внутрішнім двором на площі Львова Ринок належить до значного ренесансного спадку Львова і датується 1580 роком;

Личаківський цвинтар

Личаківський цвинтар - це історико-культурний музей під відкритим небом з величезною кількістю шедеврів скульптур.

Парк Шевченка

Парк Шевченка - музей під відкритим небом етнічної і традиційної архітектури і народної культури (експонати були привезені з різних регіонів Карпат, а сам музей був відкритий у 1971 році). Музей нагадує справжнє село і є дуже популярним місцем для святкування народних гулянь.

Ресторанна столиця України

Для того хто хоче скуштувати традиційну Українську кухню, привітно розкриють свої двері численні кафе, у кожного з яких своя історія і концепція. Львів перетворився на ресторанну столицю країни, завдяки мережі незвичайних закладів, найзнаменитіші тематичні кафе - «Криївка», «Мазох», «Під золотою розою» тощо.

Львівський шоколад та львівська кава

Варто відзначити знаменитий львівський шоколад, відомий вже більше 200 років. Зараз «Львiвська Майстерня Шоколаду» стала одним з головних символів міста, тут продають різні сорти шоколаду, а також ягоди і горіхи, покриті їм. Все це - в дуже гарній, по-львівськи стриманій і суворій упаковці. Другий продукт - кава. Кав'ярні тут на кожному кроці, а каву продають переважно в зернах, найсвіжiшого обсмажування

Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest

У Львові регулярно проходять різні фестивалі - театральні, гастрономічні, літературні, фольклорні, музичні. Одна з найгучніших подій в культурному житті Львова - Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. Сюди з’їжджаються меломани з усього світу, які приїхали почути кращих джазових музикантів планети. Саме такі гуру джазу виступають на сцені Alfa Jazz Fest - одного з найбільших джазових фестивалів в Європі!