Одеса чекає на тебе!

Надзвичайно гарне місто, яке потопає в зелені і квітах, з вузькими і мальовничі вуличками. Місто, де поєднуються чарівність історії та сучасна інфраструктура, старовинні будівлі та особняки з новомодними ресторанами, бутiками та галереями. Місто з видатним колоритом, цікавими людьми і індивідуальним шармом. Тут кожен будинок, вулиця, ганок- це історія, яка надихала і зачаровувала багатьох письменників, поетів, музикантів і художників. Одеса - один з найбільших культурних центрів України з різноманіттям талановитих людей і колективів.

Одесити

Відмінною особливістю міста є його жителі - зі специфічним, але дуже добрим почуттям гумору, привітні, вільнодумні і відкриті. Всі одесити закохані в своє місто і часто жартують, що всі мріють народитися в Одесі, але не кожному це вдається.

Архітектура та пам'ятки

Практично всі будівлі, розташовані в історичному центрі міста є пам'ятками історії та архітектури, з іменними табличками, що сповіщають про проживання в тому чи іншому будинку видатної історичної особистості. Окрему увагу варто приділити знаменитому Оперному театру, який входить у 5 найкрасивіших театрів світу.

Пляжний відпочинок

Одеса - це море і сонце, відпочинок і щасливі обличчя засмаглих гостей міста, розвинена інфраструктура, сучасні пляжні комплекси, водні види спорту. Повна відсутність високих хвиль, вхід в море пологий і піщаний, ідеально підходить для комфортного пляжного відпочинку з дітьми.

Мека нічного життя міста - «Аркадія»

Аркадія - розташована прямо на узбережжі, в ній зібралися всі найбільші нічні клуби. У літні місяці Аркадія збирає любителів клубів і дискотек з усього світу, багато зірок естради щорічно відвідують клуби Аркадії з концертами і шоу-програмами.

Відпочинок з дітьми

Ідеальним проведенням часу для відпочинку з дітьми стане відвідування дельфінарію, Луна-парку, двох аквапарків, Біо-парку, де і дорослих чекають незабутні емоції та враження.

Культурний відпочинок

В Одесі є 8 театрів, Філармонія і Цирк - все, що необхідно для культурного вечірнього відпочинку. І, звичайно ж, тільки в Одесі ви зможете потрапити на найбільший кінофестиваль України - Одеський міжнародний кінофестиваль. І навіть, якщо ви не потрапите на платні покази, вас чекають вечірні перегляди під відкритим небом на Потьомкінських сходах або Ланжеронівському узвозі.

Одеська кухня

Для любителів смачно поїсти, Одеса приготували безліч сюрпризів.Основним є яскрава та дуже смачна Одеська кухня: форшмак, фарширована риба, смажена камбала і бички, чорноморські мідії, ікра з "синеньких" (баклажанів). В місті проходять різні гастрономічні фестивалі, на яких можна познайомитися з основними одеськими стравами и кулінарними традиціями. Уздовж усього узбережжя розташована низка фешенебельних ресторанів, кафе та бістро з чарівними краєвидами на море. Одеський «Привоз», візитна картка міста, порадує гостей низькими цiнами, яскравими колоритними продавцями і різноманітністю.